تشکیل کمپین درخواست آزادی زندانی سیاسی اسماعیل عبدی | بلاگ

تشکیل کمپین درخواست آزادی زندانی سیاسی اسماعیل عبدی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تشکیل کمپین درخواست آزادی زندانی سیاسی اسماعیل عبدی

كانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها 22فروردین ۹۶: بر اساس اخبار منتشره و پس از گذشت چندین ماه از بازداشت فعال صنفی و عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان استان تهران، زندانی سیاسی آقای اسماعیل عبدی، در کمپینی خواستار آزادی وی شده اند که متن این فراخوان کمپین به قرار زیر می باشد:
معلمان و فرهنگیان فرهیخته ایران:
آقای اسماعیل عبدی معلم، فعال صنفی و عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان استان تهران است که توسط معلمان و فرهنگیان فرهیخته این استان، با مجوز و نظارت کمیسیون ده وزارت کشور انتخاب شده است.
او چندین ماه است برای گذراندن ۶سال محکومیتش، به اتهامهای واهی به جرمی ناکرده در زندان به سر می برد و حتی ۲سال متوالی در سال نو و تعطیلات نوروز از مرخصی و بودن در کنار خانواده اش محروم شده است.
عبدی فقط برای احقاق حقوق معلمان و دانش آموزان، ارتقای آموزش و پرورش و فرهنگ کشور که اصل سی ام قانون اساسی جمهوری اسلامی بر آن تاکید دارد تلاش کرده است و جرمی مرتکب نشده است.
همکاران عزیز، جای معلم، فعال صنفی معلمان و وکیلش زندان نیست.
در بند بودن کنشگر صنفی معلمان یعنی نادیده گرفتن و محروم کردن معلمان، فرهنگیان و دانش آموزان از حقوق مادی و معنوی خود می باشد.
زندانی کردن معلم به معنی بی توجهی به آموزش و پرورش، فرهنگ، علم و دانش است که نتیجه اش بر همگان آشکار می باشد.
همکاران آزاده و فرهیخته، بیائیم با امضای درخواست آزادی آقای اسماعیل عبدی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی قدمی در جهت احقاق حقوق خود و اصلاح امور آموزشی کشورمان برداریم.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 22:13