زندانیان سیاسی-عقیدتی زندان گوهر دشت کرج استفاده از سلاح شیمیایی توسط رژیم بشار اسد بر علیه مردم بی | بلاگ

زندانیان سیاسی-عقیدتی زندان گوهر دشت کرج استفاده از سلاح شیمیایی توسط رژیم بشار اسد بر علیه مردم بی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

حصار نیوز: زندانیان سیاسی-عقیدتی زندان گوهر دشت کرج استفاده از سلاح شیمیایی توسط رژیم بشار اسد بر علیه مردم بی گناه این کشور را محکوم می کنند

حصار نیوز: زندانیان سیاسی-عقیدتی زندان گوهر دشت کرجاستفاده از سلاح شیمیایی توسط رژیم بشار اسد بر علیه مردم بی گناه این کشور را محکوم می کنند

به گزارش حصار، کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی: زندانیان سیاسی گوهردشت کرج طی اطلاعیه ای بکارگیری سلاح شیمیایی علیه مردم خان شیخون سوریه را محکوم نمودند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بکارگیری سلاح شیمیایی و جنایت علیه مردم خان شیخون سوریه، توسط دولت غیر مشروع بشار اسد که تحت حمایت رژیم ولایت فقیه و دولت روسیه دست به کشتار و جنایت میزند محکوم است.

ما زندانیان سیاسی_عقیدتی زندان رجایی شهر کرج (گوهردشت) حمله شیمیایی دیکتاتور خونریز و جنایتکار بشار اسد که بیش از 6 سال مردم مظلوم سوریه علی الخصوص زنان و کودکان بی دفاع را تحت شدیدترین رفتارهای ظالمانه و جنایت و کشتارهای سیستماتیک قرارداده است را محکوم میکنیم و ضمن تسلیت به مردم و ارتش ازاد سوریه مقاومت شجاعانه مردمی را عمیقا در قلبهایمان می ستاییم.

یادآور می شویم اگر در برابر جنایات شیمیایی 2013 بشار اسد و حامیان خونریزش از سوی جامعه بین الملل برخورد قاطع و لازم صورت میگرفت، اینک شاهد چنین جنایاتی نبودیم.

لذا از سازمان ملل و شورای امنیت خواستار حساب رسی سریع و قاطع درباره جنایات ضدبشری و وحشیانه غیرانسانی هستیم.

1. رضا اکبری منفرد

2. خالد حردانی

3. شاهین ذوقی تبار

4. مهدی شاندیز

5. حسن صادقی

6. ابوالقاسم فولادوند

7. ابراهیم فیروزی

8. پیروز منصوری

9. سعید ماموری

10. فرید آزموده

11. بهزاد ترحمی

12. جابر عابدینی

13. رضا کاهه

14. سعید ماسوری

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 23 فروردين 1396 ساعت: 11:51