غارت و تخریب اموال شخصی زندانیان توسط حمله گارد زندان به بند ده زندان گوهردشت

ساخت وبلاگ
چکیده : كانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها 17فروردین ۹۶: بنا بر اخبار رسیده از زندان گو... با عنوان : غارت و تخریب اموال شخصی زندانیان توسط حمله گارد زندان به بند ده زندان گوهردشت بخوانید :

غارت و تخریب اموال شخصی زندانیان توسط حمله گارد زندان به بند ده زندان گوهردشت

كانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها 17فروردین ۹۶: بنا بر اخبار رسیده از زندان گوهردشت کرج، صبح امروز پنجشنبه ۱۷فروردین ۹۶، گارد این زندان به سالن های ۳۰ و ۳۵ در بند ۱۰زندان گوهردشت کرج حمله کردند.
در این حمله که به صورت خشونت باری صورت گرفته است، تخت ها و وسایل و اجناس زندانیان تخریب و با زندانیان به صورت خشونت باری بدرفتاری کردند که اعتراض زندانیان به این اعمال گارد را موجب شد. ضمنا داروهای مربوط به ترک اعتیاد زندانیان که توسط عوامل و مسئولان زندان به آنها داده شده بود در این حمله جمع آوری شده است.
قابل ذکر است که ماموران گارد حمله کننده به سالن ۳۵ در بند ۱۰زندان گوهردشت کرج، ضمن تخریب وسایل زندانیان؛ اقدام به مصادره دستگاه چای ساز زندانیان که با پول خودشان و با مجوز زندان خریداری شده بود؛ کردند. زندانیان ضمن اعتراض به این اعمال؛ اعلام کردند که دستگاه چای ساز مصادره شده و داروهای زندانیان و ... توسط مسئولین زندان مجددا به زندانیان فروخته می شود و این یک شیوه غارت و تجارت رایج زندانبانان است.

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 23 فروردين 1396 ساعت: 11:51