اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان ساری

ساخت وبلاگ
چکیده : اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان ساری خبرگزاری هرانا ـحکم قصاص نفس دو زندانی جوان اهل آمل با ... با عنوان : اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان ساری بخوانید :

اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان ساری

خبرگزاری هرانا ـحکم قصاص نفس دو زندانی جوان اهل آمل با اتهام قتل در یک پرونده مشترک، سحرگاه روز گذشته در زندان ساری اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا،در نیمه شب ۱۸ اسفند ۹۱ و به دنبال کشف جسد خونین مردی درصندوق عقب خودرو رها شده اش در بلوار منفرد- آمل- این پرونده باز شد. نخستین بررسی ها نیز نشان داد قربانی ماجرا با ضربات چاقو از پا در آمده است.

این دو زندانی متهم بودند، مصطفی -۴۹ ساله-را در مغازه اش به قتل رسانده اند.

پرونده متهمان به دادگاه کیفری استان ارسال شد. قضات دادگاه نیز پس از محاکمه و باتوجه به درخواست اولیای دم، برای دو متهم، حکم قصاص صادر کردند. با توجه به اعتراض متهمان به رأی صادره، پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور ارسال و در نهایت قضات دادگاه عالی حکم صادره از سوی دادگاه کیفری استان مازندران را تأیید کردند. سرانجام رأی صادره برای اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب استان مازندران ارجاع شد و سحرگاه دیروز، هر دو جوان اعدامی در محوطه زندان به دار آویخته شدند.

این درحالی بود که ساعاتی قبل از اجرای حکم، تعداد زیادی از بستگان دو جوان اعدامی با تهیه پلاکارد هایی در مقابل زندان ساری حضور یافته و درخواست گذشت ازسوی خانواده قربانی جنایت را داشتند. اما با اصرار اولیای دم به اجرای حکم، حکم قصاص نفس دو متهمبه اجرا در آمد.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 14 فروردين 1396 ساعت: 16:58