دو نوکیش مسیحی اردیبهشت سال آینده به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی از طریق تشکیل کلیسای خانگی» محاکمه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  امین افشار نادری و هادی عسگری، زندانیان عقیدتی محبوس در زندان اوین، اردیبهشت ماه سال ۹۶ در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی احمدزاده محاکمه می شوند.

  به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه ۹۵، امین افشاری و هادی عسگری، نوکیشان مسیحی، جهت تفهیم اتهام در ارتباط با پرونده اخیر خود به دادگاه انقلاب اعزام شدند. اتهام این دو زندانی عقیدتی در این دادگاه <<اقدام علیه امنیت ملی از طریق تشکیل کلیسای خانگی>> عنوان شده و تاریخ تشکیل دادگاه نیز برای اردیبهشت ماه در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی احمدزاده تعیین گشته است.

  این دو نوکیش مسیحی پیش تر در اعتراض به بلاتکلیفی خود دست به اعتصاب غذا زده بودند.

  امین افشار نادری و هادی عسگری در روز جمعه پنجم شهریورماه سال جاری به همراه چند تن دیگر از نوکیشان مسیحی، در یک باغ خصوصی در فیروزکوه به اتهام <<عضویت در کلیسای خانگی>> بازداشت و به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شدند. این نوکیشان مسیحی بعد از گذشت سه ماه و اتمام بازجویی به اندرزگاه چهار، سالن سه زندان اوین منتقل و تاکنون در این بند نگهداری شده اند.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 14 فروردين 1396 ساعت: 16:58
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها