مسیحیان لهستان برای صلح جهانی و نجات اروپا از خطر “اسلامی شدن” دعا کردند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  روز شنبه ٧ اکتبر، صدها هزار تن از مسیحیان در لهستان به مرزهای کشور رفتند و ldquo;برای نجات لهستان و جهانrdquo; دعا کردند. بسیاری از مسیحیان برگزاری این مراسم را واکنشی در مقابل خطر اسلام تعبیر می کنند و معتقدند که باید برای نجات اروپا و لهستان از خطر ldquo;اسلامی شدنrdquo; دعا کرد.

  به نقل از RFI، ایمانداران کاتولیکلهستانی با فراخوان یک بنیاد مذهبی به اسم ldquo;دیوس سولو باستاrdquo; به مرز رفتند. از نظر بسیاری از کاتولیک ها این مراسم، واکنشی است به ldquo;اسلامی شدن لهستان و اروپاrdquo;.

  انتخاب روز هفتم اکتبر برای فراخوان اتفاقی نیست. این روز مصادف است با عید مسیحی ldquo;باکرۀ تسبیحrdquo; که در سال ١۵٧١ میلادی به ابتکار پاپ و به شکرانۀ پیروزی بر ترکان عثمانی برقرار شد. برخی برگزارکنندگان تجمع مرزی، وابسته به بنیاد ldquo;دیوس سولو باستاrdquo;، گوشزد می کنند که این روز سالگرد ldquo;نجات اروپا در مقابل اسلامrdquo; است.

  بسیاری از لهستانی ها اسلام را به عنوان یک تهدید می بینند. دولت محافظه کار این کشور نیز در مقابل ورود مهاجران و پناهجویان سخت مقاومت می کند

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 15:03
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها