طرح افزایش دو هزار میلیارد تومانی بودجه فعالیتهای موشکی و سپاه قدس نهایی شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی از آماده شدن طرح مقابله با اقدامات آمریکا و افزایش دو هزار میلیارد تومانی بودجه فعالیتهای موشکی و سپاه قدس خبر داده است. به گفته کاظم جلالی در این طرح هزار میلیارد تومان برای گسترش فعالیتهای موشکی اختصاص یافته و هزار میلیارد تومان بودجه هم برای سپاه قدس به منظور مبارزه با تروریسم پیشنهاد شده است.

کاظم جلالی به خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفته است در این طرح دولت موظف شده است هر شش ماه راهبرد جامعی برای مقابله با به گفته او تهدیدهای آمریکا و اَعمال به گفته وی <<تروریستی>> آن کشور تدوین کند.قرار است طرحی که به گفته تهیه کنندگان آن برای مقابله با آمریکا تدوین شده هفته آینده به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

چند هفته پیش مجلس سنای آمریکا طرح تحریم ایران در رابطه با برنامه موشکی آن ، محدودیهای مالی و غیرمالی برای سپاه پاسداران و موارد حقوق بشری را تصویب کرد. طرح مصوبه مجلس سنا هنوز در مجلس نمایندگان به رای گذاشته نشده است.

آمریکا و ایران متقابلا یکدیگر را به دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه و حمایت از گروههای به گفته آنها <<تروریستی>> متهم می کنند.

افزایش,میلیارد,تومانی,بودجه,فعالیتهای,موشکی,نهایی,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت: 22:26

close
تبلیغات در اینترنت