Email this page وضعیت جسمی “امین افشار نادری” نوکیش مسیحی پس از اعتصاب غذا نگران کننده است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  در سال های اخیر بلاتکلیف نگه داشتن پرونده نوکیشان مسیحی و صدور احکام سنگین و صدور وثیقه های سنگین روشی برای فشار مضاعف بر آنها و خانوادهlrm;ی آنان شده است.

  به گزارش<<محبت نیوز>> گزارش های رسیده از ایران حاکی از آن است که وضعیت جسمانی ldquo;امین افشار نادریrdquo; نوکیش مسیحی زندانی در اوین یک هفته پس از اعتصاب غذا نگران کننده شده است.
  این زندانی مسیحی از پانزدهم تیرماه در اعتراض به رای دادگاه دست به اعتصاب غذا زد. با حکم شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست ldquo;قاضی احمدزادهrdquo; او به ۱۵ سال حبس محکوم شده است که پنج سال از آن به اتهام توهین به مقدسات و ۱۰ سال از آن به اتهام برهم زدن امنیت ملی با تشکیل کلیساهای خانگی و تبلیغ مسیحیت است.
  طی یک هفته اعتصاب غذا فشار خون او به شدت کاهش داشته و وزن زیادی کم کرده است.
  او سه روز بعد از اعتصاب غذا در دل نوشتهlrm;ای خطاب به مسوولان قوه قضاییه جمهوری اسلامی نوشت که: <<من از انجیل یاد گرفته ام که دشمنان خود را محبت نموده و برای نفرت کنندگان از من، طلب خیر و برکت نمایم؛ اما به راستی شما چه یاد گرفته اید؟>>
  افشارنادری در همین نامه افشا کرد او را از چشم بازدیدگنندگان و ناظران بین المللی مخفی نگه داشته اند. این ناظران روز چهارشنبه ۵ جولاى ۲۰۱۷ برابر با ١۴ تیرماه ۱۳۹۶، پنجاه سفیر از کشورهاى مختلف، که به نظر میlrm;رسد به قصد همکارى مشترک حقوقى- قضایی به ایران سفر کرده بودند از زندان اوین در تهران بازدید کردند، اما مسوولان زندان تعداد زیادی از زندانیان را از چشم آنها مخفی کردند تا مبادا بین آنها و این سفرا و کارشناسان گفتگویی صورت گیرد.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت: 22:26
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها