ضرب و شتم زندانیان معترض تا حد مرگ با دستور داریوش امیریان در آخرین روز کاری وی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


ضرب و شتم زندانیان معترض تا حد مرگ با دستور داریوش امیریان در آخرین روز کاری وی

ضرب و شتم زندانیان معترض تا حد مرگ با دستور داریوش امیریان در آخرین روز کاری وی

امروز آخرین روز کاری داریوش امیریان مدیر داخلی زندان رجایی شهر بود.
به گزارش کانون حقوق بشری نه به زندان نه به اعدام ؛پیش از ظهر روز شنبه ۲ اردیبهشت ماه ؛ همزمان با ملاقات زندانیان بند ۱ و ۱۰ زندان رجایی شهر با خانواده های شان در ابتدا درگیری فیزیکی بین زندانیان بهروز حسینی ؛عباس یوزچی با مسئول بند یک علی اخلاقی در دفتر کار وی روی داد.
در پی فحاشی علی اخلاقی رئیس بند یک ؛ یکی از زندانیان به نام عباس یوزچی با وی درگیر شد که در ادامه با دخالت داریوش امیریان مدیر داخلی زندان و اخلاقی این چند زندانی را به سالن یک بند یک انتقال دادند.داریوش امیریان و علی اخلاقی تعدادی از زندانیان شرور بند یک را فراخوانده و دستور دادند که عباس یوزچی؛بهروز حسینی و چند زندانی دیگر را مورد ضرب و جرح قرار بدهند. بقیه زندانبانان نیز هیچ دخالتی در این میان نکرده و اجازه دادند که این چند زندانی تا حد مرگ کتک بخورند.
این واقعه در آخرین روز کاری امیریان روی داد. وضعیت به حدی اسفباربود که حتی محمد مردانی رئیس زندان به داریوش امیریان در بهداری زندان به شدت اعتراض کرد که بالاخره آخرش کار خود را کردی!!
در این ضرب و جرح سه تن از زندانیان بند یک عباس یوسفی؛ماشأالله و بهروز حسینی با وضعیت وخیم ؛ در اثر ضرب و جرح شدید به بیمارستان خارج از زندان اعزام شدند.
گفته می شود حال یکی از زندانیان به نام عباس یوسفی بسیار وخیم بوده و بیم این وجود دارد که جان خود را از دست بدهد. حتی شایعاتی مبنی بر مرگ وی وجود دارد.
این درگیری و دیگر درگیری ها نشان از آن دارد که خشونت بی حد و حصر در زندان رجایی شهر حکم فرماست و زندانیان هیچ امنیت جانی ندارند.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 ساعت: 4:17

close
تبلیغات در اینترنت