شما می توانید با یک دعای ساده، عیسی مسیح خداوند را به قلب خود دعوت کنید

ساخت وبلاگ
چکیده : شما می توانید با یک دعای ساده، عیسی مسیح خداوند را به قلب خود دعوت کنید. تنها شرط آن ایمان قلبی شما... با عنوان : شما می توانید با یک دعای ساده، عیسی مسیح خداوند را به قلب خود دعوت کنید بخوانید :

شما می توانید با یک دعای ساده، عیسی مسیح خداوند را به قلب خود دعوت کنید. تنها شرط آن ایمان قلبی شما به این می باشد که او خداوند است و او برای گناهان بشریت مُرد و از مردگان برخاست تا ما به وسیلۀ ایمان به این عمل فداکارانۀ او، بخشش گناهان و حیات جاودان بیابیم.

این طور دعا کنید:

"ای عیسی خداوند تو را شکر می کنم که برای گناهان من به روی صلیب رفتی و به جای من مجازات شدی، اعتراف می کنم گناهکارم و احتیاج به نجات دارم. کار تو را به روی صلیب می پذیرم و از تو می خواهم که وارد قلب و زن...دگی من بشوی. اعلام می کنم که تو خداوند و نجات دهندۀ من هستی و از این پس سُکان زندگی خود را به دست مقدّس تو می سپارم. اعلام می کنم که از این پس برای تو زندگی خواهم کرد و نام مقدس تو را جلال داده و شاهد امین برای تو خواهم بود. فیض عطا فرما تا در تقدّس تو زندگی کنم و هر جا که روم عطر نجات تو از من به مشام دیگران برسد. از من برای جلال نام خود و پیشبرد ملکوت آسمانی خود استفاده کن."

آمین

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 14 فروردين 1396 ساعت: 16:58