شما می توانید با یک دعای ساده، عیسی مسیح خداوند را به قلب خود دعوت کنید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  شما می توانید با یک دعای ساده، عیسی مسیح خداوند را به قلب خود دعوت کنید. تنها شرط آن ایمان قلبی شما به این می باشد که او خداوند است و او برای گناهان بشریت مُرد و از مردگان برخاست تا ما به وسیلۀ ایمان به این عمل فداکارانۀ او، بخشش گناهان و حیات جاودان بیابیم.

  این طور دعا کنید:

  "ای عیسی خداوند تو را شکر می کنم که برای گناهان من به روی صلیب رفتی و به جای من مجازات شدی، اعتراف می کنم گناهکارم و احتیاج به نجات دارم. کار تو را به روی صلیب می پذیرم و از تو می خواهم که وارد قلب و زن...دگی من بشوی. اعلام می کنم که تو خداوند و نجات دهندۀ من هستی و از این پس سُکان زندگی خود را به دست مقدّس تو می سپارم. اعلام می کنم که از این پس برای تو زندگی خواهم کرد و نام مقدس تو را جلال داده و شاهد امین برای تو خواهم بود. فیض عطا فرما تا در تقدّس تو زندگی کنم و هر جا که روم عطر نجات تو از من به مشام دیگران برسد. از من برای جلال نام خود و پیشبرد ملکوت آسمانی خود استفاده کن."

  آمین

  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : دوشنبه 14 فروردين 1396 ساعت: 16:58
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها